Witamy serdecznie

Zapraszamy do naszej strony B2B gdzie znajdą Państwo wszystkie nasze produkty i aktualne promocje.

Nasza historia

Działalność firmy Texar sięga początku lat 90-tych, kiedy byliśmy głównym polskim dostawcą odzieży z demobilu armii amerykańskiej. W tym czasie działaliśmy jako hurtownia zaopatrująca szybko powstające sklepy militarne w całej Polsce. Z czasem nasza oferta powiększyła się o kopie klasycznych wzorów US Army takich jak BDU, M65, N3B, MA-1. Z początkiem nowego stulecia zwiększone zapotrzebowanie na odzież militarną i taktyczną spowodowało decyzję o rozpoczęciu produkcji pod własną marką. Zmieniający się stale rynek produktów taktycznych i outdoorowych oraz popyt na lepszej jakości odzież i wyposażenie zaowocował wprowadzeniem własnych, bardziej nowoczesnych i ciekawych wzorów, zgodnych ze współczesnymi wymogami.

Następna

Profil Firmy

Jako producent/importer działamy na rynku branży militarnej od 1992 roku . Doświadczenie zdobyte przez ten czas, powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości, wielokrotnie sprawdzone w różnorodnych, często ekstremalnych warunkach. Dotyczy to zarówno odzieży i wyposażenia taktycznego jak również sprzętu outdoorowego i survivalowego. Do produkcji używamy możliwie najwyższej jakości materiałów, by oferta w pełni zaspokajała oczekiwania klientów. Rokrocznie zwiększamy asortyment , docierając do coraz większej rzeszy zwolenników w kraju i zagranicą. Obok aktualnie obowiązującego wzornictwa militarnego, posiadamy też modele klasyczne, odwołujące się do tradycji.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową, prosimy o zapoznanie się warunkami współpracy i wypełnienia zgłoszenia rejestracyjnego. W przypadku zakupów detalicznych zapraszamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami.

Zarejestruj się

Znajdź sklep