TACTICAL&OUTDOOR

As a producer and importer, we have been operating on the market of military and tactical goods since 1992. The experience gained through this time makes us able to offer you high quality products that have been tested in a variety of, often extreme, conditions. Witamy na naszej stronie internetowej! Firma TEXAR działa już od lat 90-tych, wtedy była głównym dostawcą odzieży z demobilu armii amerykańskiej. Z czasem zwiększenie zapotrzebowania na odzież taktyczną i wojskową spowodowało podjęcie decyzji o założeniu własnej marki. Jako producent/importer firma działa od 1992 roku. Posiadane doświadczenie pozwala na dostarczenie Państwu wysokiej jakość produktów, sprawdzonych wielokrotnie nawet w ekstremalnych warunkach oraz odpowiadających na zapotrzebowanie każdego. Staramy się zwiększać dostępny asortyment, odpowiadając na oczekiwania klientów w kraju jak i za granicą. Zajmujemy się sprzedażą hurtową.

Spodnie i kurtki taktyczne

Popyt na dobrej jakości odzież wpłynął na wypracowanie własnych, oryginalnych wzorów. Oferujemy produkty tworzone według obowiązującego wzornictwa militarnego, ale także modele klasyczne, związane z tradycjami. W naszej propozycji posiadamy wszelkiego rodzaju odzież wojskową i taktyczną. Każdy znajdzie to, czego potrzebuje: kurtki taktyczne, spodnie taktyczne, nakrycia głowy, bluzy, koszulki, kamizelki.

Chcemy, aby nasze działania wpływały na zadowolenie klientów przy każdych zakupach. Staramy się, by produkty były wysokiej jakości. W ofercie posiadamy zarówno odzież taktyczną i wojskową, jak i różne akcesoria przydatne miłośnikom wojskowości.

Buty taktyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór butów taktycznych, które wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Buty są trwałe i przystosowane do wykorzystywania ich w trudnych warunkach, posiadają podeszwy odporne na oleje i środki chemiczne. Pozwalają na wykorzystywanie ich zarówno w trudnych warunkach pogodowych, jak i terenowych.

Plecaki taktyczne

W naszej ofercie dostępne są również plecaki taktyczne i torby. Zapewniamy szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta- są w różnych rozmiarach i posiadają liczne wzmocnienia, które wpływają na komfort noszenia. Liczne kieszenie pozwalają na zabranie ze sobą najpotrzebniejszego ekwipunku. Oferowane przez nas torby i plecaki taktyczne są trwałe i zapewniają wysoki komfort użytkowania, odpowiednie na każde warunki pogodowe.

Materiały, które wykorzystywane są do produkcji odzieży są wysokiej jakości, co sprawia, że nie krępują ruchów i zapewniają swobodę. Pozwalają na dopasowanie odzieży do potrzeb - dzięki posiadanym ściągaczom np. w mankietach, nogawkach i pasie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób zawodowo związanych z wojskowością, ale także jej amatorów i miłośników. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Nasze produkty są gwarancją komfortu użytkowania oraz korzystania z nich przez lata. Oferowany asortyment pozwala na dowolne skomponowanie stroju oraz wyposażenia w zależności od potrzeb. Stawiamy na jakość i praktyczne wykorzystanie produktów. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, oferując jak najlepsze produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.